KK Svitavy „A“ – SKK Primátor Náchod „B“ 16:0 (2758:2630)

V posledním kole hrál Náchod B ve Svitavách a k postupu potřeboval kromě svého vítězství ještě zaváhání Solnice ve Smiřicích. Vítězství ale bylo tentokrát pro Náchod hodně vzdálené. Miloš Voleský sehrál vyrovnaný zápas proti Jiřímu Hanušovi, ale z těsného vítězství se nakonec radoval domácí hráč. Podobně dopadl i David Stára v zápase proti Kláře Pekařové. [Více]

SKK Primátor Náchod „B“ – TJ Lokomotiva Ústí nad Labem 3:5 (3020:3101)

Náchod B byl v utkání proti Ústí nad Labem favoritem a úvod zápasu tomu nasvědčoval. Již po třech drahách bylo jasné, že Náchod povede 2:0. Kateřina Gintarová vyhrála nad Šárkou Vohnoutovou první tři dráhy. Milena Mankovecká přenechala Barboře Vašákové pouze půlbod na třetí dráze. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 48 kuželek a vše nasvědčovalo tomu, že body zůstanou doma. [Více]

KC Zlín - SKK Primátor Náchod 2:6 (3139:3274)

Dalším soupeřem náchodských žen byl Zlín, se kterým na podzim v úvodním kole prohrály. Úvod vyšel lépe Zlínu, obě domácí hráčky vyhrály první dráhu. To bylo ale ze strany Zlína v první třetině vše a zbývajících 6 dílčích bodů získaly Martina Hrdinová a Šárka Majerová. Obě náchodské hráčky nakonec s přehledem vyhrály a stanovily stav 2:0 a 71 kuželku pro Náchod. [Více]

SKK Primátor Náchod „B“ – SK Solnice 12:4 (2629:2525)

Hned na úvod jarní sezóny přivítal Náchod B silný tým Solnice, který v tabulce obsazoval 2. místo. Úvod zápasu vyšel podstatně lépe domácím. Miloš Voleský a Jaroslav Špicner podali kvalitní výkony a solničtí soupeři jim nekladli příliš velký odpor. Náchod vedl 4:0 o 135 kuželek, ale ještě nic vyhráno nebylo. [Více]

SKK Primátor Náchod – SKK Rokycany 6:2 (3300:3220)

Jarní část 1. ligy zahájily ženy Náchoda domácím zápasem proti Rokycanům. Na úvod Martina Hrdinová předvedla kvalitní výkon 576 a získala i dostatečný náskok v kuželkách. Šárka Majerová první dvě dráhy proti Veronice Horkové prohrála, ale nakonec dokázala vybojovat těsné vítězství. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 85 kuželek. [Více]

SKK Primátor Náchod – TJ Spartak Přerov 4:4 (3199:3179)

V posledním podzimním kole byl soupeřen Náchoda kvalitní tým Přerova. Úvod vyšel lépe domácím. Martina Hrdinová jasně porazila Martinu Janyškovou, když o svém vítězství rozhodla již po třech drahách. Vyrovnaný zápas mezi Šárkou Majerovou a Zuzanou Machalovou nakonec vyhrála hostující hráčka, takže po první třetině byl stav 1:1, ale na kuželky měl Náchod slibný náskok 51 kuželku. [Více]

SKK Primátor Náchod „B“ – TJ Spartak Pelhřimov 6:2 (3172:3098)

Zápas mezi Náchodem B a Pelhřimovem byl přímým soubojem o 3. místo. Úvod zápasu vyšel lépe domácím. Hana Vaňková sice prohrála první dráhu proti Jozefině Vytiskové, ale od druhé dráhy držela vývoj zápasu ve svých rukou. Druhý bod přidala Milena Mankovecká, která vydřela těsné vítězství nad Ludmilou Landkamerovou. Náchod vedl po první třetině 2:0 o 45 kuželek. [Více]

KK Blansko - SKK Primátor Náchod 6:2 (3303:3275)

Ženy Náchoda se utkaly s Blanskem na šestidráhové kuželně, takže na rozdíl od většiny zápasů hrály najednou 3 hráčky z každého družstva. V první trojici bylo ve dvou případech rozhodnuto o vítězi již po třech drahách. Šárka Majerová vyhrála první tři dráhy nad Zdeňkou Ševčíkovou. [Více]

SKK Primátor Náchod – TJ Sokol Duchcov 5:3 (3317:3284)

Zápas Náchoda s Duchcovem sliboval vyrovnaný souboj, a tato očekávání se naplnila. Od začátku do konce se bojovalo o každou kuželku. Hodně vysokou laťku nasadila hned na úvod Šárka Majerová výkonem 585. Po první prohrané dráze hodila na té druhé 171 a vedení nad Adélou Kolaříkovou už z rukou nepustila. [Více]